Chesterfield Koltuklar Farklı Renk Ve Kumaşlarla Üretilir Mi?

Chesterfield Koltuklar Farklı Renk Ve Kumaşlarla Üretilir Mi?

Dekorasyonda asalet dendiği zaman akla gelen chesterfield koltuk takımları, bugün hala popülerliğini korumayı başarmıştır. Farklı renk ve kumaş tercihleriyle hazırlanan modeller için "Klasiğin modernle harmanlandığı yaratıcı stil" tanımlaması yapılabilir. Kullanıldıkları salona asalet, görkem ve zenginlik katan koltuklar, iki yüz yılı aşkın geçmişiyle yeni nesil tercihleri şekillendirir.

Chesterfield Koltukların En Belirgin Özellikleri

İngiliz dekorasyon stilinin günümüzdeki temsilcisi olan model; kapitone dikişi, kol ve sırt yüksekliğinin aynı olmasıyla kendini hemen her yerde belli eder. Orijinal tarzı koyu renk deri malzeme ile hazırlanmış olsa da günümüzde çok farklı renk ve kumaş tercihiyle chesterfield koltuk takımları hazırlanabilir.

Dekorasyonda Demode Olmayan Bir Stil!

Kaliteli malzeme kullanımıyla bulunduğu her ortama yaşanmışlık ve derinlik katan chesterfield koltuklar, şık bir ofis dekorasyon tercihi olarak da tanımlanabilir. Ciddi ve ağırbaşlı bir ortamın vazgeçilmezi olan kapitone deri koltuklar, ayak seçenekleriyle de tarzın net bir şekilde dışarıya yansımasını sağlar.

Vintage modasının en bilinen mobilyaları arasında yer alan modeller, tasarımıyla dikkatleri üzerine toplar. İnce işçilikle hemen herkesin beğenisini toplayan klasik koltuklar, heybetli görünüşleriyle özellikle büyük mekanlarda kullanılmalıdır. Yeni nesil tercihlerle modern bir havaya bürünen modeller, modern ve minimal tarzın hakim olduğu sosyal alanlara da yerleştirilebilir.

Popülerliğini Kaybetmeyen Dekoratif Parçalar

Klasik bir modelin kusursuz seçimlerle ve modern dokunuşlarla yorumlandığı koltuklar, bulundukları her ortama estetik değer katar. Renkli, modern ve hareketli salonlarda asil duruşuyla dikkat çeken oturma üniteleri, adeta bir sanat eserini andırır. Birden fazla rengin kullanıldığı chesterfield koltuklar, gösterişli salonlara modern bir derinlik kazandırır.

Geniş yaşam alanlarına ciddi bir ruh getiren modeller, modern dokunuşlarla farklı bir havaya bürünebilir. Kadife kumaş tercihiyle nostaljik bir havaya bürünen parçalar, renk çeşitliliğiyle göz doldurur. Geniş koltuklar yerine daha küçük parçalara ihtiyaç duyulan salonlarda ikili veya tekli parçalar kullanılabilir.

Chester Koltuk Tanımı Modern Çizgilerle Yeniden Yazılıyor

Farklı kumaş seçimi, minderli veya mindersiz kullanımı, rahatlığı, yenilikçi yapısı ve modern dokunuşlarla yeniden tanımlanan chesterfield koltuk takımları, her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Ekose minder tercihiyle farklı bir asalet kazanan tekli berjerler, tercihini her zaman yaratıcılıktan yana kullananlar için doğru bir seçimdir. Modası hiç geçmeyen bu kalıp, farklı kumaş, malzeme, aksesuar ve ayak seçimiyle yeni bir görünüm kazanabilir.

Sıradan Çizgilerin Dışına Çıkan Modeller; Kolsuz ve mindersiz tasarlanan chester koltuklar, sıradan çizgilerin dışına çıkarak beğeni toplayan popüler tercihler arasında gösterilebilir. Tahta ayaklarla göz dolduran üniteler, efsane modelin günümüzde de alıcısı olduğunun kanıtıdır. İskelet şekli ve düğme detayı korunan chester takımlar, aynı mekanda farklı renk ve desenlerle birlikte kullanılabilir. Her stille kusursuz uyumun yakalandığı koltuklar eşliğinde çalışma odalarından oturma odalarına kadar her mekan kendi içinde konforlu, stil sahibi, kaliteli, modern ve yaratıcı bir görünüm kazanabilir.