Kariyer

Hızlı tempolu zenginleştirici ortamımız, tazelenmemiş kişilere yenilik ve mükemmellik kazandırmaya adamış kişilere ilham kaynağı olacaktır. Karizmatik temsilcilerimizin rehberlik değerlerinin desteğiyle Novarch Mimarlık, fikirlerin herhangi bir yerden çiçek açtığı bir yer. Merak ve tutku ile hareket ederek, kollektif yeteneklerimiz parlak konseptleri hayata geçirdiğine inanıyoruz. Dinamik ekibimize katılmaya hazır mısınız? İletişim kurun, sizi tanımak istiyoruz!

Kariyer Fırsatları

İnşaat Mühendisi

Kariyer Fırsatı

İncele
MOBİLYA - ÜRÜN TASARIMCISI

Kariyer Fırsatı

İncele
PROJE YÖNETİCİSİ

Kariyer Fırsatı

İncele
ŞANTİYE MİMARI

Kariyer Fırsatı

İncele
PROJE SORUMLUSU

Kariyer Fırsatı

İncele
3D MİMAR

Kariyer Fırsatı

İncele
TEKNİKER

Kariyer Fırsatı

İncele

DEĞERLERİMİZ

İnsan deneyimine odaklanan Novarch Mimarlık, el sanatlarındaki başarımız -tasarımlarımız, ruhlu ve zamansız ama aynı zamanda da beklenmedik bir şekilde formül dışı yaklaşımımız, her alanda müşterimizin iş modelinin etrafında hazırlanmış benzersiz bir çözümü hak ettiğini belirtir. Her bir proje, sonsuz olasılıkla boş bir tuval olduğu için, misafirleri tekil bir tanımdan kaçan duygusal bir keşif yolculuğuna çıkarmaktadır. Tek odak noktamız, hafızaya bağlanan estetiğin ötesinde bir his yaratmaktır. İlham veren anlar, eşit ölçülerde amaç ve güzellik arayışından kaynaklanır ve her projede nasıl unutamayacağımıza etkisi vardır.
Tasarım başarımız, ilham verici bir tutkumuzdan, müşterilerimizden, kendi ekibimizden ve boşluklarımızdan birine giren herkesten gelir. İnsanları keşfetmeye, zarfı zorlamaya ve tasarımla eğlenmeye teşvik ediyoruz. Her zaman duygusal bağlantılar yaratmaya çalışıyoruz ve dünyanın dört bir yanından yetenekleri bütünleştirerek, birlikte başarıyoruz.