Deri Koltuk Takımları, Koltuk Modelleri ve Mobilya Çeşitlerimiz

DERİ KOLTUK TAKIMLARI, KOLTUK MODELLERİ VE MOBİLYA ÇEŞİTLERİMİZ

Türkiye’de mobilya sektörünün öncülerinden, kendini sürekli geliştiren ve koleksiyonları ile çığır açan, en beğenilen mobilya alışveriş sitesi novarch.com.tr/shop, tamamen özel olarak tasarlanan yüzlerce, binlerce mobilya modellerini Türkiye ve yurtdışındaki siz müşterilerine güvenle ulaştırmaktadır. En tarz, trend ve modern mobilyalarını özel fiyatları ile standart ve Standart üstü fiyat satış politikası ile siz müşterilerine sunmayı amaçlayan Mo@Ka Mobilya, tüm ürünlerini İstanbul Kağıthane ve ikitelli Organizedeki atölyelerinde üreterek, komisyoncular ve ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldırıp ücretsiz kargo ile direkt siz müşterilerimizin ayağına kadar güvenle ulaştırmak için çalışmaktadır.

Hızlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan novarch.com.tr/shop'de en yeni koltuk takımları , birbirinden şık sandalyeler , konforlu salon takımları , rengarenk köşe takımları, ultra lüks konforlu bulut koltuk takımlarımız ve diğer binlerce mobilya modellerimiz ile en uygun fiyat garantisi ile satışa sunmaktadır. Özellikle evlenecek çiftlere ve evini yenileyeceklere özel olarak hazırlanan koltuk takımlarımız, kanepe takımlarımız, berjerler, yatak odaları gibi konsept paketlerimiz çok beğenilmekte ve talep görmektedir. Sizde, özel tasarımlı çok şık mobilyalara Mo@Ka Mobilya düğün paketleri ile en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kendini genç hisseden ve tarzı olanlar için hazırlanan koltuk koleksiyonlarımız, kendini genç hissedenlerin ihtiyaçları ve beğenilerine yönelik tasarlanan modellerimiz popüler olup, sadece novarch.com.tr/shop alışveriş sitemizde satışa sunulmaktadır. Tüm Mo@Ka Mobilya ürünleri, gerek koleksiyonlarımızın tasarımları, gerekse alternatifli zengin model seçenekleri ile tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadırlar. Her evin ihtiyacı tv üniteleri ve koltuk takım modellerini farklı ebat ve renk seçenekleri ile satın alınabileceği gibi evlerinize kadar ücretsiz kargomuz ile de sigortalı olarak güvenle ulaştırıyoruz.

Kaliteli ve leke tutmayan özel kumaş koleksiyonlarımız ile üretilen koltuk takımları,kanepeler, sandalyelerimiz, berjerler ve deri oturma grupları ve tüm deri kanepeler ürün açıklamalarında bulunan kumaş kartelâlarından beğeneceğiniz renklerde fiyat farkı alınmadan sipariş verilebilmektedir.

Yılların eskitemediği Klasik Mobilya modelleri, doğal görünümleri ile country mobilya tasarımları ve mobilya da yeni moda ahşap mobilya modellerinin en yeni ürünlerini Novarch Mimarlığın güvencesi altında, yılların birikimi olan çalışmaları neticesinde ortaya çıkardığı Mo@Ka Mobilya alt markamızla rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Sizleri bir kahve içmeye Ofisimize bekliyoruz…