Novarch ile Tüm Yenilikleri Keşfedin

Novarch ile Tüm Yenilikleri Keşfedin

İç mimarlığın tanımını yapmak istediğimizde, kısaca bir binanın iç mekânının dekore edildiği süreç olarak tanımlanabilir. Ancak kişilerin hayallerine ve arzularına hitap ettiğini düşündüğümüzde bu iç mimarlık tanımı elbette çok sıradan kalıyor öyle değil mi?

İçinde bulunduğumuz değişim ve dönüşüm çağında, insanlığın temel ihtiyaçlarının karşılanarak bir üst aşamaya geçtiğinin farkındayız. Bu dönem psikolojik bir tanımla ile “kendini gerçekleştirme” sürecidir.

Kendini Gerçekleştirmek Ne Demek?

İç dünyamızda olanları tanımlayabilmek ve onları ortaya çıkarabilme süreci diyebiliriz. Yaşam alanlarımız, hayallerimizi ve içimizde olan biteni yansıtabileceğimiz yegâne yerlerdir. Bize ait olan tarz ve stilin ortaya çıkması, kendimizi iyi hissetmemizi sağlar ve böylelikle huzur buluruz. İşte bu dönemin insanları mekânlardan ne bekliyor? Neler istiyor? Gibi soruların doğru yanıtlarını mekanlara yansıtmak gibi bir misyon ile yanınızda oluyoruz.

İyi bir iç mimar ile iş birliği içerisinde olduğunuzda, ortaya çıkan sonuçlar karşısında şunu düşünürsünüz; “Bu kadarını beklemiyordum” Aslında bunun nedeni şudur. Her işte olduğu gibi, dekorasyon ve mimarlık; birçok teknik incelikleri ve matematiği olan, muazzam bir yaratıcılık ve karmaşık çok yönlü bir uzmanlık alanıdır. Tüm bu detaylar, sizin hayalleriniz ile buluşur.

Geleneksel kalıplardan çıkarak, düşüncenin ötesine geçebilmeyi sağlar. İç tasarım, her bir dekoratif parçanın, bir iç mekân içinde tam olarak ele alınmasını ve koordinasyonunu içerir. Renk şemalarından mobilyalara, odanın kendisine has mimari özelliklerine kadar her şey istenen vizyona uygun bir şekilde bir araya getirilir.

Neden Biz?

Son yıllarda mekân sahiplerinin iç mimarlık şirketleri ile yaptıkları anlaşmalar bir hayli artmıştır. Bu ilgiye cevap veren birçok iç mimarlık firmaları alanında hizmet vermektedir. Bu aslında oldukça memnun edicidir. Mimarlık diğer sektörlerdeki ezici rekabet ortamından çok uzaktır.

Tamamen kişilere özel butik çalışmalar ve farklı konseptler ile her bir şirket kendi pazarını oluşturur. Ancak tercih etme aşamasında mutlaka çok önemli kriterler vardır. Deneyimli kadro, referanslar ve şirketin vizyonu açısından ele alınarak doğru adres ile yapılan başlangıçlarda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Projelerimiz

• Hotel

• Rezidans

• Restaurant+Cafe

• Lounge+Club

• Lounge+Bar

• Spor-Sağlık Merkezleri

• Hastane-Klinik

• Ofis

• Endüstriyel Alanlar

• Stüdyo

www.novarch.com.tr web sitemizden örnek proje ve görselleri inceleyebilirsiniz. İletişim için iç mimarlık ofisleri ve atölyelerimiz için tüm adres ve telefon bilgilerine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Yenilik

En iyi yöntemlerle projelerimizi sunabilmemiz için tasarım sürecimizde en son yöntemleri kullanıyoruz. Ekibimiz, her zaman bu sektördeki teknolojilerden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini araştırmaktadır.

Kalite

Kalite bizim önceliğimizdir. Sadece sunduğumuz hizmetlerde değil, aynı zamanda en önemlisi şeffaflığımız ve sahip olduğumuz her müşteriye değer veriyor olmamız aramızda kuvvetli bağların oluşmasını sağlar.

Çevre Dostu

Novarch ile tüm projelerimizde çevre dostu malzemeler kullanılmasını destekliyoruz. Hangi ürünlerin kullanılması gerektiğine ve ekolojik olarak insanların çevreleriyle nasıl etkileşime girebileceğini bakarak karar veriyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

Hangi projeye sahip olduğunuz önemli değil, iş prosedürlerimiz sizi benzersiz kılacak küçük ve büyük tüm projeler için geçerli olan açık bir çalışma zincirinden oluşur. İşin sırrı niteliğindeki birçok detayı her bir projemizde ayrı ayrı kullanmaktayız. Böylelikle alışılmışın dışında bir çizgi yakalamanıza destek oluruz.