Yaratıcı Ofis Tasarımları

Bu yıl ofis tasarımları birbirinden farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Yaratıcı ofis tasarımları marka değerinize katkı sağlayacak en önemli varlıklarınızdan biridir. Ofis tasarımlarınızı düzenlerken gerek müşterilerinize gerek çalışanlarınıza olsun kendinizi en doğru şekilde aktarmanızı sağlayacak şekilde düzenlenmesi oldukça önemli bir yere sahiptir. Ofis tasarımınızı tasarlarken markanız için yapılan çalışmaları ya da yapılacak olan planları uygun şekilde gerçekleştirmeli ve markayı göz önünde bulundurmalısınızdır. Yani ofisiniz, markanızı ve vizyonunuzu doğru şekilde tasarlamalı, yansıtmalı ve aktarmalıdır. Örneğin; çalışanlarınızın temel ihtiyaçlarının yanı sıra daha çok dinlenme ve eğlenme gibi ihtiyaçlarına da çözüm hakkı sunacak ofis tasarımlarının olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, toplantı salonlarının modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmesi, yeme içme alanları birbirinden farklı dekorlarıyla işletme sahipleri tarafından çok tercih edilmektedir. Ayrıca ofisinize gelecek olan müşterilerin de ilgisini çeken tasarımların olması gerekmektedir. Böylelikle markanızı ön plana çıkarmış olursunuz ve markanızı en doğru şekilde tanıtmış olursunuz.

Ofis tasarımınıza karar vermeden önce tabi ki de ofisinizde kullanacağınız renk kombinasyonlarınızı önceden kararlaştırmış olmanız gerekmektedir. Renk temalarınızı belirlerken başka kişilerin de fikrini almanız işinizi daha kolay bir şekilde yapmanıza yardım edecektir. Renk seçimlerinizde mobilyalarınız, duvarlarınız, yer kaplamalarınız ve dikkat çeken objeleriniz dikkate alınmaktadır. Renk seçiminde bir konsept olup ve renklerin birbiriyle uyumlu olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda ofis içerisinde bulunan farklı alanların birbiriyle uyumlu olması oldukça önemlidir. Yaratıcı Ofis tasarımları birbirinden farklı özellikleriyle ortama prestij katmaktadır. Yaratıcı ofis tasarımları tasarlamak için bir iç mimardan destek alınmalı ve böylelikle birbirinden farklı fikirlerle ortamın daha güzel bir yapıya oluşması sağlanmalıdır. Bunun için İstanbul’da birbirinden farklı, birbirinden iyi iç mimarlar bulunmaktadır. Novarch iç mimarlık ofisimiz de tam olarak bu konuda yaratıcı ofis tasarımları ile tercih edilen İstanbul iç mimarlık firmalarından biridir.

Sizlere örnek olması amacıyla örnek ofis tasarımları aşağıda belirtilmiştir.

büyük ofis dizaynı
doktor ofisi örneği

yaratıcı ofis tasarımı

yeşil ofis

farklı ofisler

farklı konsept cafeler

merdivenli ofisler

teknoloji ofisi örneği

açık tonlarda yaratıcı ofisler

Ofis Tasarım Fiyatları

Ofis tasarımları proje teklifi üzerine çalışmaktayız. Metrekareye özel ofisiniz ve sektörünüz için özel projelendirme ve tekliflendirme yapılarak anahtar teslim şekilde teslim edilmektedir.

Ofis İç Mimari

Ofis iç mimarlık işyeriniz için çalışanlarınız kadar önemli bir kriterdir.